Piczo-ppl
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Piczo-ppl

The fame.The best.:P
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Promena nicka i ostalo...

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin



Promena nicka i ostalo... Empty
PočaljiNaslov: Promena nicka i ostalo...   Promena nicka i ostalo... Icon_minitimePon Apr 06, 2009 11:52 pm

Ako zhelite da promenite nick, meni se obratite owde da ne bi doshlo posle do zabune ko je ko...
Moolim was, josh jednom owo kazhem..., stawite awatar...
V.I.P chlanowi postaju oni koji prawe teme u swojoj i drugim forumima i koji su redowni...ostawljaju komentare...
Ako zhelite, to mozhete postati i wi !
Bice josh dosta grupa...
Chlan koga budem izabrala bice ponekad admin, d bi menjao forumi njegow izgled, a ponekad moderator
Moderator je onaj koji wodi rachuna o chlanowima i porukama, brishe nepozheljne itd, a to je Dushka...
Ako neki chlan nije redowan, gubi swoj status...Swakog meseca cu JA birati moderatora, da ne bude ljutnje...eto tako...
Nazad na vrh Ići dole
Teica<3...





Promena nicka i ostalo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Promena nicka i ostalo...   Promena nicka i ostalo... Icon_minitimeUto Apr 07, 2009 11:50 am

e molim te promeni on0 meni pisxe Tamara Tomic a zovem se Te0dora Tomic !
i da htela sam da te pitam kao0 da promenim nick zat0 sxto sam ja stavila da mi bude
Teica<3 a ispade Teica&lt3 . . . pa hocu da stavim nesx drug0 . . . wtpnns;]]]]]]]]] Razz
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin



Promena nicka i ostalo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Promena nicka i ostalo...   Promena nicka i ostalo... Icon_minitimeSre Apr 08, 2009 8:10 pm

Teica&lt3 ::
e molim te promeni on0 meni pisxe Tamara Tomic a zovem se Te0dora Tomic !
i da htela sam da te pitam kao0 da promenim nick zat0 sxto sam ja stavila da mi bude
Teica<3 a ispade Teica&lt3 . . . pa hocu da stavim nesx drug0 . . . wtpnns;]]]]]]]]] Razz
Okk, sry ((:
Nick cu ti ja promeniti bash tako kako si napisala (:
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin



Promena nicka i ostalo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Promena nicka i ostalo...   Promena nicka i ostalo... Icon_minitimeSre Apr 08, 2009 11:01 pm

Promenila sam ti nick u Teica<3...[sa tri tachke] Jer je wec uzeto samo teica<3
Mozhe ? (:
Nazad na vrh Ići dole
Teica<3...





Promena nicka i ostalo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Promena nicka i ostalo...   Promena nicka i ostalo... Icon_minitimeČet Apr 09, 2009 9:37 pm

Moze hvala Ann Smile)))) Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin



Promena nicka i ostalo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Promena nicka i ostalo...   Promena nicka i ostalo... Icon_minitimePet Apr 10, 2009 7:20 pm

Teica<3... ::
Moze hvala Ann Smile)))) Very Happy

nnch (;
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Promena nicka i ostalo... Empty
PočaljiNaslov: Re: Promena nicka i ostalo...   Promena nicka i ostalo... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Promena nicka i ostalo...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Piczo-ppl :: Dobrodoshli :: Obaweshtenja-
Skoči na: